Ориентирование. Днепропетровск

форум ориентирования в Днепропетровске, других регионах Украины и не только
Сьогодні: 05.12.2019, 21:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 55 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 19:47 
Офлайн

продовжу тему рогейна..
не збираюся сперечатися ,спорт це чи туризм!в кожного є своя думка!
в першу чергу це перемога над собою,свято для всіх де трохи менше(ну принаймі до тепер)бюрократичних чиновників і притаманних орієнтуванню ігор зі збірною і т.п
ну не любов Глущенка до цього виду можу пояснити тим що в рогейні обов"язковою умовою є команда в складі кількох чоловік.а йому напевне важко знайти напарника в Україні(зате має сайт і Машу)
що до ЧУ в Чернівцях то все таки гріх за мною напевне є..
полягає в тому що ми заявили Машу в мікст21 від Херсону,ксо Суворовець,тр.Плохенко.В.С а не придуману якусь яремчанку чи калушанку..робив це тому що Маша досить сильна дівчинка і цього року стартуватиме з моїми юніорами (до речі Чемпіонами України в Абсолюті)на ЧЄ в серпні.і хотілось перевірити в бою..але як кажуть трактувальники правил не можна з різних регіонів об"єднувати в команду.хоча в правилах пише-"Можлива участь в конкурсі естафетних команд та команд в СОР, створених зі
спортсменів, які змагаються особисто; до загально командного залику їх очки не зараховуються".---зразу хочеться сказати нам очок не треба ,дайте нам спокій!хоча минулого року Чепіль(Львів)Новошинський (Чернівці)поділили очки за 2ге місце ЧУ порівну кожній області
результати ЧУ2010 на Сумському сайті. та на http://rogaining.org.ua/

Востаннє редагувалось ігор в 16.06.2010, 02:27, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 19:54 
Офлайн

ще хочеться сказати що всі безмежно зраділи коли взнали що в 2011році буде рогейн на Ангарському перевалі під егідою дніпропетровців!!!ми завжди з великою радістю їдемо до дніпрян за 1100км від дому бо дійсно атмотсфера дружби витає там всюди,так само на всіх мультигонках України де завжди перемагають сильніші а не ті в кого тренер член президії,або тренер збірної!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 22:56 
Офлайн

ігор написав:
що до ЧУ в Чернівцях то все таки гріх за мною напевне є..
полягає в тому що ми заявили Машу в мікст21 від Херсону,ксо Суворовець,тр.Плохенко.В.С а не придуману якусь яремчанку чи калушанку..робив це тому що Маша досить сильна дівчинка і цього року стартуватиме з моїми юніорами

??? Не понял причем тут КСО "Суворовец" и тренер Плохенко В.С. ???
Правда у меня есть воспитаница Маша (Турок/Шупер) которая с удовольствием выступает в мультигонках и спортивном туризме, но ориентирование не долюбливает...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 23:26 
Офлайн

полюбила!!!Lorpen-Trek 2010 :wink: :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 23:39 
Офлайн

Так это мультигонка (правда по типу рогейна)...
но ввиду малого количества техэтапов (туризма) молодежь сдалась после 12 часов гонки... :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15.06.2010, 23:41 
Офлайн

ну не всі ж мають ваше здоров"я!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 12:51 
Офлайн

PLBC написав:
Правда у меня есть воспитаница Маша (Турок/Шупер) которая с удовольствием выступает в мультигонках и спортивном туризме, но ориентирование не долюбливает...

Маша Турок ездила на юношеский ЧЕ, когда я был в той сборной старшим тренером.
Может, после этого она стала недолюбливать ориентирование?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 13:26 
Офлайн

Писарь написав:
Маша Турок ездила на юношеский ЧЕ, когда я был в той сборной старшим тренером.
Может, после этого она стала недолюбливать ориентирование?

ну і що можна сказати за таких тренерів...?а тепер і президіум відібрав у дитини звання Чемпіонки України з рогейну!
а потім жаліємся.."ну нету сильних женщин в сборной"!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 13:39 
Офлайн

По поводу таких тренеров есть всеобъемлющий диагноз, поставленный несколько лет назад в открытом письме с Ангарского перевала, куда вы, кстати, собираетесь.
И по поводу таких тренеров все знает Глущенко В.С., которого вы, похоже, любите не очень сильно.

Востаннє редагувалось Писарь в 16.06.2010, 13:44, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 13:43 
Офлайн

Ой, забыл. Есть еще один анализ. И недалеко отсюда. Возможно, несколько эмоционален, но это мелочи. Важна суть - http://www.orienteering.dp.ua/forum/vie ... php?t=2519

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 13:54 
Офлайн

Писарь написав:
По поводу таких тренеров есть всеобъемлющий диагноз, поставленный несколько лет назад в открытом письме из Ангарского перевала, куда вы, кстати, собираетесь.

вибачте а де почитати той діагноз?і хто його ставив,бо деяким (мені здається)необхідий діагноз від психіатра :lol: :lol: :lol:
[/quote]И по поводу таких тренеров все знает Глущенко В.С., которого вы, похоже, любите не очень сильно.[/quote]
по перше я люблю свою дружину...
по друге з В.С особисто не знайомий хоча старші друзі(які в нього тренувались)описують його як хорошого спеца з Foot-O.
ну а то що людині "лисина в голову-біс в ребро"то це його імідж який він з честю підримує :lol: :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 15:18 
Офлайн

Письмо это есть на этом форуме. А где – не знаю. Надо искать темы юношеских Европ.
Вкратце история такая:

1. По мнению тренеров Фулерова и Петрова юноши М18 – Бевзюк, Асмолов, Фесенко, Фодчук вели себя отвратительно.

2. Тренера решили за это снять М18 с длинной. Не повезли их на старт, а высадили сразу на финише.

3. М18, тем не менее, самоходом добрались до старта и дистанцию пробежали.

4. На следующий день на эстафету тренера решили никаких санкций уже не предпринимать. Бесполезно. М18 ее бежали.

5. По приезду домой весь тренерский украинский корпус ликовал. Наконец–то есть возможность закатать выскочку Фулерова в асфальт. Ничего себе – одурел! Люди год готовились к Европе, а он их решил зарезать. Сам же своих же захотел дисквалифицировать. Это же надо до такого додуматься!!!

6. В Лубнах на Играх сразу после Европы состоялся суд. Закатали. Приговорили. Отовсюду выгнали.

7. Тренерский корпус разделился на три группы:
7.1. Первая – смотрели в глаза с ненавистью.
7.2. Вторая – смотрели в глаза с радостью. Во-первых, предчувствие расправы всегда вызывает у людей радость. Во-вторых, что ни говори, а подровнять выскочку – дело полезное.
7.3. Третья – Даньков. Единственный кто поддержал решение тренеров на Европе.

8. А чем руководствовались тренера принимая решение о снятии своих спортсменов с длинной?
А правилами украинских соревнований. Там есть пункт об этике поведения спортсменов.
Ну и что, что венгр-главный судья не знал ни украинских правил, ни украинских спортсменов М18, и снимать их, конечно же, не собирался?
Мы то - тренера знаем и то и тех. Вот и решили снять.
И до сих пор считаем свое решение правильным.
Хотя пользы от него, как оказалось, ноль.

9. В неделю между преступлением на Европе и казнью в Лубнах была проведена артподготовка – из Крыма за подписью нескольких местных заслуженных людей пришло письмо о моральном и нравственном облике Фулерова и Петрова. В первую очередь, конечно, Фулерова. Я уже не помню конкретного содержания, помню общее впечатление – как вообще такие люди могут быть в рядах ФСОУ.

10. Крымские писатели позже говорили, что первое письмо на президиум о европейских событиях появилось из под пера Петрова. Наверное, так оно и было. Точно не знаю, я того письма не составлял.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 16:14 
Офлайн

ну я звязку між подіями вловити на жаль не можу!але добре пам"ятаю як Миколин батько
сварив сина словами"пішов в друга на поводу!!!а в нього батьки хто!??його витягнуть!а ти будеш в тисмениці сидіти"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 20:03 
Офлайн

звіт по чемпіонату

1)перше приїхали розмістились на території Акви вроді все добре,нічого не придвіщало біди...
заявились при цьому дозаявили в мікс21 дівчину з Херсона(на що мандатна і присутня член президії!!!нормально відреагували)розклали намети і почали готуватися до сну...
Сон тієї ночі так і не прийшов...на Акві до 5ранку виступавDJ "Кінь"і музика гриміла кілометрів на 10...
казали що гол.Суддя п.Ленюк фестивалив там же(цього стверджувати не можу але вигляд зранку цього пана був м"ягко кажучи "втомлений і спраглий")
2)в 6.30 приїхало решта начальства як і в 2008 році виник незначний конфлікт за наше розташування але то пусте-вже звикли...
3)в 8годин почалось кільцевання учасників,пізніше нам видали по дві частини карти на команду.ще пізніше стало ясно що карт всім не вистачить і всі довго сміялись,дивлячись як Л.І бігала і забирала карти для Ч-21!
4)старт..не можу передати що таке бігти по 38градусній жарі.не обминали жодну криницю(добре хоть дистанцію планував Ю.А який завжди думає про учасників )але десь на 30кілометрі гонки побачивши поруч вінницьких "монстрів"Марчука з Шматайлюком,зрозуміли що не так все погано...
бігли -шли собі далі коли стемніло і знов загриміла музика ми зрозуміли що сну не буде і вирішили рухатись всю ніч.пів на шосту музика стихла і аж в сон потягнуло...
5)ну от і в 10ранку ми доплентались до фінішу..зразу почув дві погані новини,одна що Батько УКРрогейну Ю.А в дуже важкому стані і другу що Л.П.Пронтішева написала протест на те що О.Й Куцук залишав табір і начебто підвозив нас на машині(хоча сама стартувала в парі з чернівчанином на дистанцію і за 23години набрала аж 11 баллів що весь цей час вона робила невідомо!!!)ну стало трохи образливо я витягнув з рюкзака логгер(це не джпс,а штука яка записує в себе,кілометраж,швидкість,набір висоти і т.п)підключив до ноутбука і показав тій пані що максимальна швидк у нас була20км/год і то аж 1хв30сек,а середьня 7км/год.цього вистачило щоб вспокоїтись..
6)через годинку Л.П правда знову наїхала на нас ,ніби Куцук Їздив нас годувати ,але вже усно без писанини.
7)з запізненням на годину почалося нагородження нагороджували чемпіонат медалями і грамотами а решту груп грамотами.нагороджували так що коли прийшла наша черга залишилось дві за перше і дві за друге місце,але дві Люди "оперативно -пошуковими діями "забрали дві медалі в киян і вручили нам повний комплект золота.
ну от і все,майже...вчора звонить мені Л.І і каже що наша перемога анульована і потрібно повернути медалі.на моє прохання пояснити ,вона передала тел п.Панциру який сказав що особисто виступати ми не можемо а тільки п/к згідно положення"2010року відкриваю положення і бачу (хоч з грамм помилками)таке---"Можлива участь в конкурсі естафетних команд та команд в СОР, створених зі спортсменів, які змагаються особисто; до загально командного залику їх очки не зараховуються"-зразу на думку прийшла тогорічна Львівсько-Чернівецька команда яка зайняла 2ге місце і принесла по 55баллів кожній області...і стало дивно як так вимоглива мандатка на чолі з пронтішевою нас допустили до змагань???
потім мені мої вихованці пояснили що команда інтер-смм тренер якої якраз той самий Панцир заняла друге місце і все стало на свої місця...
Р.S/ я не хочу сказати що судді(ну правда крім головного)погано працювали всі старались як могли...просто Ю.А розбалував нас нормальними рогейнами...

Востаннє редагувалось ігор в 16.06.2010, 23:31, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 20:36 
Офлайн

"и я там был, мёд пил..."
полностью согласна с Игорем, и решения судей должны приниматься на месте!!! и участники должны высыпаться перед соревнованиями))) и карты не охота отдавать :(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 20:55 
Офлайн

Хватит разводить срач. Если я напишу всё что знаю о Украинском рогейне, о победителях, тренерах и бусах, у многих волосы встанут дыбом не только на голове. Благодаря им многие и считают этот вид спорта физкультурой.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16.06.2010, 21:00 
Офлайн

Славка написав:
Хватит разводить срач. Если я напишу всё что знаю о Украинском рогейне, о победителях, тренерах и бусах, у многих волосы встанут дыбом не только на голове. Благодаря им многие и считают этот вид спорта физкультурой.

пусть народ знает своих героев

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 08:07 
Офлайн

ігор написав:
..зразу почув дві погані новини,одна що Батько УКРрогейну Ю.А в дуже важкому стані ...

Як здоров'я Юхима Ароновича? Сподіваюся, вже краще?
Славка написав:
Хватит разводить срач. Если я напишу всё что знаю о Украинском рогейне... у многих волосы встанут дыбом ...

Здається, саме такими голослівними твердженнями Ви ображаєте ВСІХ прихильників цього виду орієнтування. Якщо є конкретні ФАКТИ нечесної гри, то їх, з підтвердженнями і прізвищами, обов'язково треба наводити, але тільки ФАКТИ, а не чутки і домисли

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 09:35 
Офлайн

Цитата:
Олександр Цепурдей написав:
Як здоров'я Юхима Ароновича? Сподіваюся, вже краще?

по останніх данних йому вже краще,але ще в лікарні.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 17:23 
Офлайн

Славка написав:
Хватит разводить срач. Если я напишу всё что знаю о Украинском рогейне... у многих волосы встанут дыбом ...

Здається, саме такими голослівними твердженнями Ви ображаєте ВСІХ прихильників цього виду орієнтування. Якщо є конкретні ФАКТИ нечесної гри, то їх, з підтвердженнями і прізвищами, обов'язково треба наводити, але тільки ФАКТИ, а не чутки і домисли

Я могу ответить за каждое написанное слово, а доказывать я никому ничего не собираюсь. Те кто в теме сами догадываются о чём я писал. Очень надеюсь на то, что после поднятия этого вопроса многие образумятся. Не важно какой спорт, шашки или рогейн, давайте честно побеждать или честно проигрывать.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 18:44 
Офлайн

Славка написав:
Славка написав:

Я могу ответить за каждое написанное слово, а доказывать я никому ничего не собираюсь. Те кто в теме сами догадываются о чём я писал. Очень надеюсь на то, что после поднятия этого вопроса многие образумятся. Не важно какой спорт, шашки или рогейн, давайте честно побеждать или честно проигрывать.

Те кто в теме,тому й підняли це питання ,бо ці "махери "вже дістали..
чи твій пост розуміти як обвинувачення і до нас ??? :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 19:02 
Офлайн

Славка написав:

Слава, не образумятся, если это взрослые люди с устоявшимися СВОИМИ принципами ... не образумятся. Сразу предвижу высказывания, что этими вопросами должна заниматься ФСОУ - комиссия по этики, но эта комиссия ничего разбирать не будет, пока не будет письменного заявления с указанием фактов (НОРМАЛЬНАЯ бюрократическая система, позволяющая уйти от варианта "одна бабка сказала"). Поэтому, если можешь что-то сказать-доказать, делай это официально. Не отреагирует комиссия по этики, тогда такие вопросы можно выносить на рассмотрение президиума, опять же письменно или с личным присутствием.

Сделай этот мир лучше, он не так безнадежен

:wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 20:52 
Офлайн

Увы, разные "махеры" были характерны именно для туристического "кросс-похода", коим, собственно, и являеся рогейн.
Хотя в спорте есть другие "махеры".

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 21:07 
Офлайн

Отецъ Федоръ (МП) написав:
Увы, разные "махеры" были характерны именно для туристического "кросс-похода", коим, собственно, и являеся рогейн.
Хотя в спорте есть другие "махеры".

я з самого початку теми казав що не збираюсь оспарювати"спортивність рогейну"а ти не хочеш поучаствовать,А??? :wink: :wink: і програти балів так 50 юніорам-"туристам" :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17.06.2010, 23:25 
Офлайн

Отецъ Федоръ, по возможности попробуйте себя на суточном рогейне в Крыму с набором высоты не менее 5000м. Постарайтесь только всё выбежать, думаю, что Вы немного измените своё мнение о рогейне.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 55 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB